Bárfordulás – Avagy a nagy karrierváltás
2021.07.05.
Gyere és csatlakozz egy gyönyörű 5 csillagos üdülőhely csapatához Cork közelében, Írországban!
2021.07.19.

Végre újra elérhető: ANGOL NYELVŰ ÁLLÁSOK TENGERJÁRÓ LUXUSJACHTOKON!!!

Bármelyik tengerjáró hajóval világot láthatsz. De azt a szintű exkluzivitást és egyediséget, amit a legújabb partnerünk garantál, nehéz überelni. Az utazásonként mindössze 150-340 vendéggel néha elfelejti az ember, hogy nem egy magánjachton dolgozik.

Jöjjön és csatlakozzon egy nemzetközileg elismert csapathoz! Még van néhány szabad helyünk az alábbi pozíciókban.

Waiter:

Feladatok: Felelős a vendégek barátságos és udvarias kiszolgálásáért.
Fizetés: 2200USD/hó

Assistant Waiter:

Feladatok: Segít a pincérnek, hogy a legjobb szolgáltatást nyújtsa az étteremben. Kiviszi az ételeket a vendégnek.
Fizetés. 1900USD/hó

Cabin Steward(ess):

A steward(ess) felelős a vendégkabinok, a folyosók, a steward állomás tisztaságának fenntartásáért. 12 lakosztályért felelősek.
Fizetés: 1800 USD/hó

Galley Utility:

A GPA (general purpose assistant) segtséget nyújt a konyhában és a kiszolgálásban egyaránt. Legőképpen a konyhai és egyéb üzemi területek rendjéért felelős.
Fizetés: 1500 USD/ hó

Laundry:

A mosodai ügyeletes felelős a mosodával kapcsolatos szolgáltatásokért: segédkezik a hajtogatásban és vasalásban.  A szennyes, törölközők, mosogatórongyok, kéztörlők, fürdőszőnyegek tisztasásáért felel.
Fizetés: 1600 USD/hó

A szerződések időtartama. 4-5 hónap

Minden pozícióra azonnali kezdéssel várjuk a jelentkezőket!

Minden pozíció betöltéséhez elvárt folyékony angol nyelvtudás és előzetes szakmai tapasztalat! Hajós tapasztalattal rendelkezők előnyben!

Amennyiben úgy érzed, hogy  Téged keresünk, küldd el angol nyelvű, fényképes önéletrajzodat a szep.silvia@crew.hu e-mail címre