Privát megajachtokon Service Stewardess és Housekeeper állások azonnal

Szeretnél munkát vállalni egy menő csapatban?
2023.01.27.
Regent & Oceania Cruises - 2023. december 1.
Regent & Oceania Cruises – 2023. december 1.
2023.11.03.
2023.01.27.
2023.11.03.

Részletek

  • Kezdő / havi 2500 EUR/hó
  • Tapasztalt / 3050 EUR/hó
  • A fizetés a sikeres 3 hónapos próbaidő után emelkedik.
  • 12 hónapos fizetés, az itthon töltött hónapokra is.
  • Munkarend: 4 hónap ON 2 hónap OFF
  • A kiutazást a munkáltató fizeti.
  • Ingyenes segítség a munkába álláshoz, nincs semmilyen ügynökségi díj.
  • Lokáció: Middle East

Keresett jelöltek

  • Luxus hajós hátterű vagy high-end vendéglátóiparban jártas (5 csillagos szállodák).
  • Csak hölgyek jelentkezését várjuk a kabin kiosztás miatt.
  • Elegáns és professzionális megjelenés, fényképes szakmai önéletrajz angol nyelven szükséges.
  • Szükséges: STCW alapfokú képzés, hajóorvos vizsgálat (ENG1), (ezek megszerzésében segítünk), útlevél.
  • Folyamatos kezdés, a munkába állás előtti 1 hetes tréning időpontokon.

A stewardess feladatai

  • A jacht belső területének tisztítása
  • Italok előkészítése és felszolgálása
  • Mosás és vasalás
  • Kabin előkészítése és részletes tisztítása nagyon magas színvonalon
  • Bár és italkészlet fenntartása
  • Növényápolás
  • Virágrendezés
  • Vendégkabinok ágyazásának elvégezése
  • Étterem előkészítése, terítés
  • Felszolgálás és az étkezések utáni takarítás

Követelmények

A jacht steward/ess munka gyakran nagyon megterhelő lehet, tele ismétlődő feladatokkal és vendégekkel való személyes találkozásokkal. Emiatt a szerep olyan embereket kíván, akik szorgalmasak, energikusak és pozitív hozzáállással rendelkeznek.

A stewardess-ek közvetlen kapcsolatban vannak a jacht tulajdonosokkal és vendégekkel, tehát barátságosnak és magabiztosnak kell lenniük, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel.

Jelentkezz még ma és kezdd el a karriered privát jachton!
További információra van szükséged? Hívd a +36 70 457 8797-es telefonszámot, ha pedig jelentkezni szeretnél, kérlek küldd el frissített angol nyelvű önéletrajzodat fényképpel a következő címre: szep.silvia@crew.hu.