Végre újra elérhető: ANGOL NYELVŰ ÁLLÁSOK TENGERJÁRÓ LUXUSJACHTOKON!!!

Bárfordulás – Avagy a nagy karrierváltás
2021.07.05.
Gyere és csatlakozz egy gyönyörű 5 csillagos üdülőhely csapatához Cork közelében, Írországban!
2021.07.19.
2021.07.05.
2021.07.19.

Bármelyik tengerjáró hajóval világot láthatsz. De azt a szintű exkluzivitást és egyediséget, amit a legújabb partnerünk garantál, nehéz überelni. Az utazásonként mindössze 150-340 vendéggel néha elfelejti az ember, hogy nem egy magánjachton dolgozik.

Jöjjön és csatlakozzon egy nemzetközileg elismert csapathoz! Még van néhány szabad helyünk az alábbi pozíciókban.

Waiter:

Feladatok: Felelős a vendégek barátságos és udvarias kiszolgálásáért.
Fizetés: 2200USD/hó

Assistant Waiter:

Feladatok: Segít a pincérnek, hogy a legjobb szolgáltatást nyújtsa az étteremben. Kiviszi az ételeket a vendégnek.
Fizetés. 1900USD/hó

Cabin Steward(ess):

A steward(ess) felelős a vendégkabinok, a folyosók, a steward állomás tisztaságának fenntartásáért. 12 lakosztályért felelősek.
Fizetés: 1800 USD/hó

Galley Utility:

A GPA (general purpose assistant) segtséget nyújt a konyhában és a kiszolgálásban egyaránt. Legőképpen a konyhai és egyéb üzemi területek rendjéért felelős.
Fizetés: 1500 USD/ hó

Laundry:

A mosodai ügyeletes felelős a mosodával kapcsolatos szolgáltatásokért: segédkezik a hajtogatásban és vasalásban.  A szennyes, törölközők, mosogatórongyok, kéztörlők, fürdőszőnyegek tisztasásáért felel.
Fizetés: 1600 USD/hó

Chef de Partie

Az ideális jelölt tapasztalt a francia konyhaművészet területén, van tapasztalata nagy létszámú (minimum 200 fős) szervizben, nem okoz gondot számára az elektromos konyhai eszközök használata, számítógépes ismeretekkel is rendelkezik. Képes csapatban és önállóan egyaránt dolgozni, jó stressztűrő képessége van.

Fizetés: 2300 USD/hó

A szerződések időtartama. 4-5 hónap

Minden pozícióra azonnali kezdéssel várjuk a jelentkezőket!

Minden pozíció betöltéséhez elvárt folyékony angol nyelvtudás és előzetes szakmai tapasztalat! Hajós tapasztalattal rendelkezők előnyben!

Amennyiben úgy érzed, hogy  Téged keresünk, küldd el angol nyelvű, fényképes önéletrajzodat a szep.silvia@crew.hu e-mail címre