felszolgalo-allas-folyami-vagy-tengerjaro-hajon
Felszolgáló állások hajón
2014-04-30
crew-agency-hungary
Irodánk május 1-én és 2-án zárva lesz!
2014-04-30
Az összes mutatása

Szakács állások hajón

szakacs-munka-folyami-vagy-tengerjaro-hajon

Akár folyami, akár óceánjáró hajóról beszélünk, mindkét esetben állíthatjuk, hogy az effajta munka remek lehetőség azok számára, akik szívesen utaznak, jó teherbíró képességük van és nem mellesleg sok pénzt szeretnének keresni, félretenni.

A hajószakács ugyanis minden esetben teljes ellátásban részesül és szállása is biztosítva van a hajó fedélzetén, bizonyos esetekben akár saját, egyszemélyes hajókabint tartanak fenn számára.

szakacs-hajos-munka

A folyami, vagy óceánjáró hajón munkát vállaló szakács feladatai:

Akárcsak egy szállodában, a konyha üzemeltetése, a rendelések elkészítése, leltár vezetése, a HACCP szabályainak betartása és betartatása.

Elengedhetetlen követelmények a pozíció betöltéséhez:

Angol és/vagy német nyelv ismerete, szakmai munkatapasztalat megléte, jó kiállás, terhelhetőség, valamint a professzionális hozzáállás.

Szerződések és bérezések a hajós munkavállalás esetében:

A hajós munkaszerződések időtartama 2-8 hónap között mozog, hétnapos munkarend és napi átlag 12 munkaóra a jellemző.

A fedélzeten a következő szakács/konyhai pozíciók betöltésére van lehetőség:

  • Commis de cuisine
  • Demi chef de partie
  • Chef de partie
  • Sous chef
  • Executice chef
  • Cukrász
  • Pék
  • Konyhai kisegítő személyzet (szakmai munkatapasztalat nélkül is betölthető állás)

A fizetések 500-2000 € között alakulnak – pozíciótól függően -, melyek fix munkabérből és közös osztott borravalóból állnak.

Konyhai kisegítő állás megpályázásánál gyakori kérdés, hogy miért csak férfiakat alkalmaznak. Ennek egyetlen oka, hogy a munka rendkívüli fizikai igénybevétellel jár: árurakodás és folytonos magas hőmérséklet a konyha egész területén.

Ha úgy érzed, hogy kiállnád a próbát, nem zavarna, hogy nincs megállás, szereted a szakmát, az embereket és a hajókat, jelentkezz nálunk folyami, vagy óceánjáró hajós munkára!

Fordulj hozzánk bizalommal az alábbi elérhetőségek bármelyikén:

Crew Agency Hungary
1118 Budapest, Villányi út 97.

Phone: +36 1 489 5000

+36 20 999 6883

+36 20 529 2779

Fax: +36 1 780 9979

e-mail: jelentkezes@crew.hu

www.crew.hu