felszolgalo-hajos-munka
Felszolgálókat keresünk!
2015-06-30
Thurgau_Ultra
Német nyelvtudású jelentkezőket várunk folyami hajókra!
2015-07-06
Az összes mutatása

Szabad pozíciók folyami hajókon!

Avalon-photo

Tudsz főzni? Jól boldogulsz négy tányérral is? Beszélsz angolul vagy németül? Dolgoztál már szállodai vendéglátásban? Keress minket még ma!

szakacs-munka-oceanjaro-hajon

Felszolgálókat és szakácsokat keresünk folyami hajókra, helyettesítő-, vagy szezon végéig szóló szerződéssel!

Elvárások:

  • jó angol, vagy német nyelvtudás
  • előzetes szakmai tapasztalat
  • érvényes útlevél

folyami-hajos-felszolgalo-munka

Amit kínálunk:

  • gyors kezdés
  • jó kereseti és megtakarítási lehetőség
  • szállás és ellátás biztosított a fedélzeten
  • kellemes munkakörnyezet
  • az utazás költségét a cég állja

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, keresd fel irodánkat minél hamarabb, hogy Te se maradj le a lehetőségről!

Várjuk fényképes önéletrajzod a jelentkezes@crew.hu e-mail címre!