fotos-hajos-munka
Fotó laboránst keresünk óceánjáró hajóra!
2014-08-05
Purser munka óceánjárón!
2014-08-13
Az összes mutatása

Fotós pozíció óceánjáró hajón!

fotos-munka-oceanjaro-hajon

A pozíció leírása:

Feladatok közé tartoznak:

  • fotók készítése a fedélzeti eseményeken, rendezvényeken
  • fotók értékesítése a vendégek körében

Az ideális jelölt közvetlen, segítőkész, képes kortól nemtől függetlenül kommunikálni a vendégekkel. Jó stressz tűrő képességgel rendelkezik, gyorsan reagál a helyzetekre, és nyitott a fejlődésre.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • +1 idegen nyelv társalgási szintű ismerete a következők közül: német, francia, spanyol, kínai, orosz, olasz, portugál, török
  • minimum kétéves, írásos referenciával igazolható szakmai tapasztalat
  • hajós tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • szállás és ellátás biztosítva
  • az utazási költséget a cég állja
  • fizetés: minimum 975 USD

Szükséges dokumentumok:

  • STCW 95
  • útlevél
  • vízum
  • orvosi alkalmassági vizsgálatok

Jelentkezni a jelentkezes@crew.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal, vagy honlapunkon a Jelentkezés menüpontban lehetséges.