fodrasz-munka-folyami-hajon
Fodrász munkalehetőség folyami hajón!
2014-04-30
szakacs-munka-folyami-vagy-tengerjaro-hajon
Szakács állások hajón
2014-04-30
Az összes mutatása

Felszolgáló állások hajón

felszolgalo-allas-folyami-vagy-tengerjaro-hajon

Akár folyami, akár óceánjáró hajóról beszélünk, mindkét esetben állíthatjuk, hogy az effajta munka remek lehetőség azok számára, akik szívesen utaznak, jó teherbíró képességük van és nem mellesleg sok pénzt szeretnének keresni, félretenni.

A hajópincér ugyanis minden esetben teljes ellátásban részesül és szállása is biztosítva van a hajó fedélzetén.

felszolgalo-folyami-es-oceanjaro-hajos-munka

Folyami, vagy óceánjáró hajón munkát vállaló felszolgáló feladatai:

Akár csak egy szállodában, rendelések felvétele, a vendégek udvarias kiszolgálása, az étterem rendben tartása, a hajón kínált étel-, és italválaszték ismerete.

A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen követelmény:

Angol és/vagy német nyelv ismerete, szakmai munkatapasztalat megléte, jó kiállás, terhelhetőség, nyitott, udvarias és megbízható személyiség, valamint a professzionális hozzáállás.

Szerződés és bérezés hajós munkavállalás esetén:

A hajós munkaszerződések időtartama 2-8 hónap között mozog, hétnapos munkarend és napi átlag 12 munkaóra a jellemző.

A fedélzeten a következő felszolgáló pozíciók betöltésére van lehetőség:

  • Hajópincér
  • Bármixer illetve bárfelszolgáló

A fizetések 700-2000 € között alakulnak, melyek fix munkabérből és borravalóból állnak.

Ha úgy érzed, hogy kiállnád a próbát, nem zavarna, hogy nincs megállás, szereted a szakmát, az embereket és a hajókat, jelentkezz nálunk folyami, vagy óceánjáró hajós munkára!

Fordulj hozzánk bizalommal az alábbi elérhetőségek bármelyikén:

Crew Agency Hungary
1118 Budapest, Villányi út 97.

Phone: +36 1 489 5000

+36 20 999 6883

+36 20 529 2779

Fax: +36 1 780 9979

e-mail: jelentkezes@crew.hu

www.crew.hu