szobalany-munka-arosa-hajon
Szobalány pozíció az A-Rosa hajóján!
2014-05-22
konyhai kisegito-allasok-folyami-hajon
Kisegítő állások hajón
2014-05-23
Az összes mutatása

Bartender állás hajón

bartender-allas-hajon

Akár folyami, akár óceánjáró hajóról beszélünk, mindkét esetben állíthatjuk, hogy az ez a munka remek lehetőség azok számára, akik szívesen utaznak, vendégközpontú a gondolkodásuk, jó teherbíró képességük van és nem mellesleg sok pénzt szeretnének keresni, félretenni.

A hajón dolgozó Bartender ugyanis minden esetben teljes ellátásban részesül és szállása is biztosítva van a hajó fedélzetén.

Folyami, vagy óceánjáró hajón munkát vállaló Bármixer feladatai:

A pult és környékének rendben tartása, leltár/stand készítése, szoros együttműködés a közvetlen felettesekkel (Head Bartender, Head Sommelier, Maitre d’Hotel) és a Bárfelszolgálókkal.

A hajóbárban kínált italválaszték részletes ismerete és értékesítése.

A báros munka jóval több személyes kapcsolatteremtést igényel, mint bármely más hajón betöltött pozíció.  A hajón tartózkodók zárt közösséget alkotnak, a vendégek visszajárnak nap, mint nap, így a Bartender állandó beszélgető partnerükké válik mindamellett, hogy az ízlésüknek megfelelő italokkal szolgálja ki őket.

A Bármixer pozíció betöltéséhez elengedhetetlen követelmény:

Erős angol, vagy német nyelvtudás, valamint 4-5* szállodában, vagy hajón szerzett szakmai tapasztalat.

Elengedhetetlen továbbá a széleskörű italismeret: aperitifek, borok, párlatok, digestive italok, koktélok, stb.

Az ideális jelölt professzionális hozzáállású, előzékeny, kommunikatív, nyitott személyiség.

Szerződés és bérezés hajós munkavállalás esetén:

A hajós munkaszerződések időtartama 2-8 hónap között mozog, hétnapos munkarend és napi átlag 12 munkaóra a jellemző.

A fizetések 700-2000 € között alakulnak, melyek fix munkabérből és borravalóból állnak.

Ha úgy érzed, hogy kiállnád a próbát, nem zavarna, hogy nincs megállás, szereted a szakmát, az embereket és a hajókat, jelentkezz nálunk folyami, vagy óceánjáró hajós munkára!

Fordulj hozzánk bizalommal az alábbi elérhetőségek bármelyikén:

Crew Agency Hungary
1118 Budapest, Villányi út 97.

Phone: +36 1 489 5000

+36 20 999 6883

+36 20 529 2779

Fax: +36 1 780 9979

e-mail: jelentkezes@crew.hu

www.crew.hu